Ankara Mamak Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları

Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları Ankara Mamak

Ankara Mamak Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları
Ankara Mamak Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları

Ankara Mamak Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları Yorgan ve battaniyelerinizin yıkanmasında uygun olmayan deterjanlar kullanıldığında hem yorgan ve battaniyelerinizin ömrü kısalmakta, hem de bakteri oluşumlarına neden bir şekilde sağlığınız açısından risk oluşturmaktadır. Saf ipek bir halının yıkama operasyonu vaziyetinde kullanılan halı yıkama şampuanlarının tamamen bitkisel olmaları gerekmesinin yanı sıra yıkama vaziyetinde kullanılacak suyun da kireçsiz ve arıtılmış olması gerekir. Yıkama Hizmetinde; hizmette sınır tanımayan halı yıkama şirketleri devamında bundan böyle sizler de kolaylıkla halılarınızın temizlenebileceğini göreceksiniz. Hereke halısı mutlaka tek tek yıkanmalıdır. Halılarınız tozdan ve dumandan uzak, nem alma ve kurutma makineleri ile kapalı odada kurutulur ve %100 kuru halde teslim edilir.

Ankara Mamak Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları Bant Sistemi mevcut olan tam otomatik halı yıkama makinalarından geçen halılarınız; Santrifüj makinesinde halının hassasiyetine ve cinsine göre uygun devirde sıkılarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Ankara Halı Yıkama fabrikası bir şekilde Halı sıkma ve kurutma işlerinin çok önemli bir konu olduğunu hatırlatmak isteriz. İvedik Organize sanayii halı yıkama sektörünün en deneyimli ve köklü firmaları içerisinde yer alan şirketimizde en son teknolojik halı yıkama makinaları kullanmaktayız.

Ankara Mamak Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları Halı için uygun olmayan ortamlar da yıkanan, demirlere asılma yöntemi ile kurutulan halılar hem hijyen bakımından güvenilir olmamakta, hem de halınızın ömrünü kısaltmaktadır. Yorganlarınız yıkama süreci tamamlandıktan hemen sonra, tam ve kusursuz kurutma bölümümüzde kapalı, temiz ve son sistem makinalarımız ile kurutulur. Halılarda yaşayan zararlı mikroskobik canlılardan kurtulmak için, halılarımızı yıkatmalıyız. Halılarınızın temizliğini biz yapalım, siz keyfini yaşayın.

Ankara Mamak Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları Periyodik bir şekilde yapılan yıkama veya temizleme işlemleriyle toksin ve lekeler giderilir, halı yeni bir görünüme kavuşur. Ankara fabrikamız perde yıkama ve temizliği hizmeti vermektedir.

Ankara Mamak Halı Yıkama Fiyatı,

Ankara Çankaya Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları,

Ankara Keçiören Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları,

Ankara Yenimahalle Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları,

Ankara Batıkent-Eryaman Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları,

Ankara Sincan Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir