Buca İzmir Halı Yıkama

Halı Yıkama İzmir Buca

Buca İzmir Halı Yıkama
Buca İzmir Halı Yıkama

Buca İzmir Halı Yıkama İzmir doğru halı yıkama fabrikasında şagi halılarınız önce toz alma makinesinden geçer, tamamen toz, kum ve saçlardan arındırılan halılar tam otomatik halı yıkama makinesinde yıkanıp durulanıp kurutulduktan sonra, ambalajlama aşaması yapılarak adresinize teslim edilir. İzmir genelinde,makinalar yardımıyla yıkanan battaniyeleri ve yorganları toz toprak bulaşmaması için kapalı mekan kurutma odalarımızda kuruttuktan sonra nem alma odalarımızda tamamen nemden arındırdıktan sonra son kontrollerini yapıp ambalajlayarak evinize teslim ediyoruz. İzmir şehrinin tüm ilçelerine ücretsiz servis imkanı sunan fabrikamız, halılarınızı ev ya da iş yerinizden alınır. Halı yıkama ile halılarınızdaki bakteriler, mantarlar ve toz akarları da ölmüş olur. Zebra perde temizliği, perdenin yapısı göz önüne alınarak antibakteriyel bitkisel bazlı ürünler kullanılarak perdelerinize asla zarar vermeden yapılır.

Buca İzmir Halı Yıkama İzmir buharlı halı yıkama firmamız, sektörde sahip olduğu büyük deneyim, en son teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, uygulamaya sokan dinamik yapısı ve kendini geliştirmeye açık takım arkadaşları sayesinde, sorunlarınıza kalıcı ve pratik çözümler sunar.

El dokuma halı yıkama, adından da anlaşılacağı gibi değerli bir halının yıkanması işidir. Türk ailelerinin her bahar temizlik yapmaları bir gelenek olduğu gibi, apartman yaşantısı ve çalışan bayanların çokluğu sebebiyle halı yıkama büyük bir sektör haline gelmiştir. Yorganların yıkandıktan sonra tamamen kuruması çok önemlidir. İzmir koltuk yıkama olarak şu ana kadar farklı firmaların yıkamış olduğu ve yıkama hususunda deneyimsiz personelleri tarafından renkleri bozulmuş bir çok koltuğu eski haline getirdik. Sizleri dürüst, güvenilir, tecrübeli, çalışkan kimliğinden ve güler yüzlü hizmetlerimizden yararlanmaya ve de bizi tanımaya davet ediyoruz. Bilindiği üzere son dönemde teknolojinin ve iş gücünün de artması ile halı yıkama faaliyetlerinde oldukça büyük ve hızlı bir artış olmuştur.

 

Konak İzmir Halı Yıkama,

Buca İzmir Halı Yıkama Fiyatları,

Bayraklı İzmir Halı Yıkama,

Karabağlar İzmir Halı Yıkama,

Bornova İzmir Halı Yıkama,

Karşıyaka İzmir Halı Yıkama,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir