İzmir Konak Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları

Halı Yıkama Firmaları Fabrikaları İzmir Konak

İzmir Konak Halı Yıkama Yerleri-Firmaları
İzmir Konak Halı Yıkama Yerleri-Firmaları

İzmir Konak Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları olarak bizi arayın, doğru tasarım halı yıkama için ücretsiz servis araçlarımızla gelip doğru şekilde paketleyip fabrikamıza götürelim. El dokuma halı için en uygun şekilde mana ve itana ile birer birer gözlemlenerek, en uygun şekilde hazırlanan el dokuma halı yıkama bitkisel şampuanlarla yıkanır.

İzmir Konak Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları kurulduğu tarihten bu yana sizlere verdiğimiz teslim tarihini aşmamak en büyük misyonumuz haline gelmiştir ve herhangi bir sorun yaşamamanız için elimizden geldiğince hızlı, mükemmel temizliği yapmaya çalışıyoruz.

Tam otomatik halı yıkama makinesi boru tipi katlama izi yapmayan sıkma makinesi kapalı alan ve açık alan askılıklar olup yaz aylarında üç gün kış aylarında ise bir haftada halı teslimatları yapılmaktadır. İzmir genelinde stor perde yıkama hizmeti ev ve işyerlerinizden ücretsiz servislerimizle alınan stor perdeleriniz uzman ekibimiz sonucunda tozdan kirden ve lekeden tamamen arındırıyoruz. Saatlerce harcanan suya, deterjana ve yıpranan ellere son! ne suyumuzu boşa israf edelim ne de bundan sonra ellerimizi yoralım.

Halı Yıkama Fiyatı İzmir Konak ,

İzmir Buca Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları,

İzmir Bayraklı Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları,

İzmir Karabağlar Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları,

İzmir Bornova Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları,

İzmir Karşıyaka Halı Yıkama Firmaları-Fabrikaları,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir